Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych - Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.

Prześlij opinię i komentarz

W celu podniesienia jakości naszych usług zapraszamy do wpisywania komentarzy, opinii, prowadzenia dyskusji czy uwag na temat zrealizowanych projektów. Jeżeli jesteś niezadowolony z jakości oferowanych przez nas usług, poinformuj nas o tym. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby odpowiednio się tym zająć. Nie interesuje nas, że jest dobrze. Interesuje nas to co możemy poprawić i dopracować, aby było jeszcze lepiej. Wierzymy w konstruktywną krytykę, która jest motywująca dla ulepszania wzorców postępowania oraz przyczynia się do poprawy wizerunku naszej firmy. Jeżeli postanowisz nas poinformować o swoim niezadowoleniu, proszę wyślij wiadomość biuro@drukarniataurus.com.pl
Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi i wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość. W naszej ocenie nauka na błędach jest bardzo konstruktywna i pomaga rozwijać strategię dalszego rozwoju.

Dodaj odpowiedź