Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych - Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.

specjalizacja

Dysponujemy jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w kraju. Zakupy maszyn i urządzeń pomocniczych są tak planowane, aby móc realizować strategiczne cele zakładów graficznych, a więc produkcję czasopism i druków reklamowych.

Klientów obsługujemy kompleksowo. U nas znajdzie on wszystko, czego sobie życzy pod jednym dachem.

Nie korzystamy praktycznie z kooperantów. Poza specjalistycznymi sposobami uszlachetniania, pozostałe elementy procesu produkcyjnego wykonujemy we własnym zakresie – co zdecydowanie upraszcza i przyśpiesza czas realizacji zamówień.

Ciągle inwestujemy w nowoczesne technologie, sprzęt i maszyny. Tylko one dają nam gwarancję, że pozostaniemy na rynku i będziemy konkurencyjni. Maszyny starsze niż trzy – cztero letnie są zastępowane nowymi.