Drukarnia TAURUS zaliczana jest do ścisłej czołówki najnowocześniejszych firm poligraficznych w kraju. Pracujemy na pięcio, ośmio i dziesięcio kolorowych maszynach, zakupionych u dwóch wiodących producentów światowych - Komori oraz Heidelberg. O naszej renomie świadczy szereg nagród i wyróżnień, jakie dotychczas otrzymaliśmy. Drukujemy dla najbardziej wymagających klientów. Nie mamy żadnych kompleksów przed podobnymi zakładami w Unii Europejskiej.

Archiwum z czerwca, 2016

Prześlij opinię i komentarz

piątek, czerwca 24th, 2016

W celu podniesienia jakości naszych usług zapraszamy do wpisywania komentarzy, opinii, prowadzenia dyskusji czy uwag na temat zrealizowanych projektów. Jeżeli jesteś niezadowolony z jakości oferowanych przez nas usług, poinformuj nas o tym. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby odpowiednio się tym zająć. (więcej…)

Dostawa 0 zł w 3 miejsca na terenie Warszawy

piątek, czerwca 24th, 2016

Nasi stali klienci zdążyli już zauważyć, że oferujemy od dłuższego już czasu darmowe dostawy w trzy miejsca na terenie Warszawy. Ma to na celu pobudzenie potencjalnych klientów do składania zamówień w Z. G. Taurus. (więcej…)

Dostawa 0 zł w internetowym oddziale Z. G. Taurus

piątek, czerwca 24th, 2016

W naszej internetowej drukarni oferujemy klientom dostawę za 0 zł. Proszę sprawdzić szczegóły. Serdecznie zapraszamy do korzystania. Promocja ograniczona czasowo.
(więcej…)

InSite Prepress Portal już w Z.G. Taurus

piątek, czerwca 10th, 2016

Zapraszamy do korzystania z nowego nabytku Z. G. Taurus systemu Insite Kodaka.

(więcej…)